Відмінності між версіями «Динаміка м'язового скорочення за умов ішемії, морфофонкціональні особливості ішеміїзованих м'язів»
м (Biletska. olya перейменував сторінку з Динаміка мязового скорочення за умов ішемії, морфофонкціональні особливості ішеміїзованих мязів на [[...) |
|||
Рядок 10: | Рядок 10: | ||
'''Мета:''' З’ясувати морфологічні передумови та фізіологічні механізми м’язового скорочення за умов ішемії. | '''Мета:''' З’ясувати морфологічні передумови та фізіологічні механізми м’язового скорочення за умов ішемії. | ||
=План роботи проблемної групи у 2020-2021 навчального року= | =План роботи проблемної групи у 2020-2021 навчального року= | ||
''' | {| border="1" cellpadding="2" | ||
|'''№''' | |||
|'''Напрям роботи, заходи''' | |||
|'''Термін виконання''' | |||
|- | |||
|1 | |||
|Загальні збори проблемної групи | |||
| Жовтень | |||
|- | |||
|2 | |||
| Обговорення та затвердження напрямків та термінів проведення досліджень | |||
|Жовтень | |||
|- | |||
|3 | |||
| Робота над науковою літературою за темою дослідження | |||
|Жовтень-грудень | |||
|- | |||
|4 | |||
| Підготовка курсових, дипломних робіт | |||
| Жовтень | |||
|- | |||
|5 | |||
| Робота з базою електронних фотографій, проведення експерименту | |||
|Листопад-грудень | |||
|- | |||
|6 | |||
| Обробка експериментальних даних | |||
|Грудень-лютий | |||
|- | |||
|7 | |||
| Підготовка доповідей та участь в Міжнародній науково-практичній конференції аспірантів і студентів «Волинь очима молодих науковців: сучасне, минуле, майбутнє» | |||
|Березень-квітень | |||
|- | |||
|8 | |||
| Оформлення курсових, бакалаврских, дипломних, магістерських робіт | |||
| Квітень | |||
|- | |||
|9 | |||
| Обговорення результатів роботи проблемної групи | |||
| Червень | |||
|- | |||
|10 | |||
|Підготовка публікацій за матеріалами досліджень | |||
| Протягом навчального року | |||
|- | |||
|} | |||
'''Графік роботи проблемної групи ''' – остання середа кожного місяця | '''Графік роботи проблемної групи ''' – остання середа кожного місяця |
Версія за 08:50, 21 жовтня 2020
Динаміка мязового скорочення за умов ішемії, морфофонкціональні особливості ішеміїзованих мязів — проблемна група, яка функціонує на кафедрі фізіології людини і тварин на факультеті біології та лісового господартва.
Керівник — Мотузюк Олександр Петрович, кандидат біологічних наук, доцент кафедри фізіології людини і тварин Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.
Контактні дані керівника наукового осередку: м. Луцьк, вул. Потапова, 9, корпус С, 1 поверх , ауд. С7 (навчально-наукова лабораторія електронної мікроскопії).
Тел.: +38 098 671 58 42
e-mail: Motuziuk.Oleksandr@eenu.ed Мета: З’ясувати морфологічні передумови та фізіологічні механізми м’язового скорочення за умов ішемії.
План роботи проблемної групи у 2020-2021 навчального року
№ | Напрям роботи, заходи | Термін виконання |
1 | Загальні збори проблемної групи | Жовтень |
2 | Обговорення та затвердження напрямків та термінів проведення досліджень | Жовтень |
3 | Робота над науковою літературою за темою дослідження | Жовтень-грудень |
4 | Підготовка курсових, дипломних робіт | Жовтень |
5 | Робота з базою електронних фотографій, проведення експерименту | Листопад-грудень |
6 | Обробка експериментальних даних | Грудень-лютий |
7 | Підготовка доповідей та участь в Міжнародній науково-практичній конференції аспірантів і студентів «Волинь очима молодих науковців: сучасне, минуле, майбутнє» | Березень-квітень |
8 | Оформлення курсових, бакалаврских, дипломних, магістерських робіт | Квітень |
9 | Обговорення результатів роботи проблемної групи | Червень |
10 | Підготовка публікацій за матеріалами досліджень | Протягом навчального року |
Графік роботи проблемної групи – остання середа кожного місяця