Відмінності між версіями «Динаміка м'язового скорочення за умов ішемії, морфофонкціональні особливості ішеміїзованих м'язів»

Матеріал з wiki.vnu.edu.ua
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рядок 1: Рядок 1:
'''Назва групи (гуртка):''' Динаміка м'язового скорочення за умов ішемії, морфофонкціональні особливості ішеміїзованих м'язів 
'''Науковий керівник:''' [Мотузюк Олександр Петрович] кандидат біологічних наук, доцент
'''Мета й завдання:''' метою роботи проблемної групи є залучення обдарованої молоді до наукової діяльності, ґрунтовне та різнобічне вивчення студентами патофізіології м’язового скорочення.
'''Основними завданнями проблемної групи є:'''
1. поглиблене вивчення студентами механізму м’язового скорочення
2. розв’язання актуальних науково-технічних питань, ознайомлення з методикою планування й проведення експерименту та проведення циклу досліджень особливостей скорочення ішеїміїзованого м’язу
3. організація науково-дослідної роботи студентів під час виконання кваліфікаційних робіт
4. розвиток у студентів компетентностей науковця, дослідника;
5. залучення студентів до участі в наукових конференціях, семінарах, конкурсах; апробація результатів науково-дослідної роботи студентів на міжнародних та всеукраїнських наукових заходах та їх публікація в наукових виданнях;
6. обговорення теоретичних.
У процесі свої діяльності члени проблемної групи будуть використовувати такі форми роботи як засідання, наукові дослідження, участь у наукових конференціях, семінарах, круглих столах.
'''''Динаміка мязового скорочення за умов ішемії, морфофонкціональні особливості ішеміїзованих мязів''''' — проблемна група,  яка функціонує на кафедрі [[фізіології людини і тварин]] на факультеті біології та лісового господартва.
'''''Динаміка мязового скорочення за умов ішемії, морфофонкціональні особливості ішеміїзованих мязів''''' — проблемна група,  яка функціонує на кафедрі [[фізіології людини і тварин]] на факультеті біології та лісового господартва.



Версія за 11:59, 27 січня 2022

Назва групи (гуртка): Динаміка м'язового скорочення за умов ішемії, морфофонкціональні особливості ішеміїзованих м'язів

Науковий керівник: [Мотузюк Олександр Петрович] кандидат біологічних наук, доцент

Мета й завдання: метою роботи проблемної групи є залучення обдарованої молоді до наукової діяльності, ґрунтовне та різнобічне вивчення студентами патофізіології м’язового скорочення.

Основними завданнями проблемної групи є: 1. поглиблене вивчення студентами механізму м’язового скорочення 2. розв’язання актуальних науково-технічних питань, ознайомлення з методикою планування й проведення експерименту та проведення циклу досліджень особливостей скорочення ішеїміїзованого м’язу 3. організація науково-дослідної роботи студентів під час виконання кваліфікаційних робіт 4. розвиток у студентів компетентностей науковця, дослідника; 5. залучення студентів до участі в наукових конференціях, семінарах, конкурсах; апробація результатів науково-дослідної роботи студентів на міжнародних та всеукраїнських наукових заходах та їх публікація в наукових виданнях; 6. обговорення теоретичних.

У процесі свої діяльності члени проблемної групи будуть використовувати такі форми роботи як засідання, наукові дослідження, участь у наукових конференціях, семінарах, круглих столах.






Динаміка мязового скорочення за умов ішемії, морфофонкціональні особливості ішеміїзованих мязів — проблемна група, яка функціонує на кафедрі фізіології людини і тварин на факультеті біології та лісового господартва.

КерівникМотузюк Олександр Петрович, кандидат біологічних наук, доцент кафедри фізіології людини і тварин Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Контактні дані керівника наукового осередку: м. Луцьк, вул. Потапова, 9, корпус С, 1 поверх , ауд. С7 (навчально-наукова лабораторія електронної мікроскопії).

Тел.: +38 098 671 58 42

e-mail: Motuziuk.Oleksandr@vnu.edu.ua

Мета: З’ясувати морфологічні передумови та фізіологічні механізми м’язового скорочення за умов ішемії.

План роботи проблемної групи у 2020-2021 навчального року

Напрям роботи, заходи Термін виконання
1 Загальні збори проблемної групи Жовтень
2 Обговорення та затвердження напрямків та термінів проведення досліджень Жовтень
3 Робота над науковою літературою за темою дослідження Жовтень-грудень
4 Підготовка курсових, дипломних робіт Жовтень
5 Робота з базою електронних фотографій, проведення експерименту Листопад-грудень
6 Обробка експериментальних даних Грудень-лютий
7 Підготовка доповідей та участь в Міжнародній науково-практичній конференції аспірантів і студентів «Волинь очима молодих науковців: сучасне, минуле, майбутнє» Березень-квітень
8 Оформлення курсових, бакалаврских, дипломних, магістерських робіт Квітень
9 Обговорення результатів роботи проблемної групи Червень
10 Підготовка публікацій за матеріалами досліджень Протягом навчального року

Графік роботи проблемної групи – остання середа кожного місяця

Список студентів:

  1. Ніщик Юлія Леонідівна
  2. Рубік Ірина Володимирівна
  3. Гузюк Андріана Андріївна