Наукові школи, тренінги

Матеріал з wiki.vnu.edu.ua
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Викладачі кафедри фізіології людини і тварин медико-біологічного факультету беруть активну участь у наукових школах та тренінгах.

Стажування в Університеті Ілінойса (2017 рік)

Кузнєцов Ілля Павлович у 2017 р. пройшов наукове стажування (протягом 8 місяців) в Університеті Ілінойса в м. Урбана-Шампейн, США, в Інституті Провідних Наук та Технологій Бекмана, в лабораторії др. Долкоса. За період стажування були опановані методики реєстрації ЄЄГ з високою просторовою роздільною здатністю, в парадигмах Medial Frontal Negativity (MFN), Late Positive Potential (LPP), N170, а також методики проведення поведінкових експериментів за допомогою психологічних програм стимуляції.
Протягом стажування відвідав лекції та семінари:

  • «Нейрофізіологічні основи соціальної поведінки»;
  • «Методологічні основи дослідження емоцій».

14-16 жовтня на психологічному факультеті в Державному Університеті Бола, м. Мансі, США прочитав публічну лекцію за матеріалами досліджень, проведених в СНУ імені Лесі Українки, провів робочі зустрічі із студентськими групами та викладацьким колективом університету.

1-ша літня школа “Interdisciplinary Study of Human Behavior” (2016 рік)

Проф. Ірма Хачідзе, доц. Тетяна Качинська проводить лекцію для молодих науковців
Спільне фото із учасниками школи

З 23 по 27 липня 2016 року у м. Телаві, Грузія, проводилася 1-ша літня школа “Interdisciplinary Study of Human Behavior”. Запрошення для участі в роботі школи Качинській Тетяні, як лектору, та грантова підтримка були надані рішенням Державного наукового фонду Шота Руставелі за результатами попередньо поданої заявки та робочих матеріалів.

Відповідно до формату школи були прочитані лекції на тему:

  • «Викликані потенціали, як метод дослідження діяльності кори головного мозку (нейрональна організація)» - лектор: к.б.н. Тетяна Качинська (Україна);
  • «Психоаналіз та його використання у практичній психології» - лектор: практичний психолог Тамуна Азмайпарашвілі (Грузія);
  • «Ліворукість (філогенез та фізіологія)» - лектор: к.б.н., керівник школи Малхаз Макашвілі (Грузія);
  • «Електроенцефалографія, як метод дослідження діяльності головного мозку (норма та патологія)» - лектор: к.б.н. Ірма Хачідзе (Грузія);
  • «Лобові ділянки кори головного мозку, їх еволюція, нейрональна організація та фізіологія» - лектор: лікар-невропатолог Бакур Котетішвілі (Грузія).

Під час практичного курсу Качинська Тетяна презентувала програму «NeuroCom», де продемонструвала та пояснила на прикладах методи аналізу даних електроенцефалографії та викликаних потенціалів кори головного мозку. Теоретичний матеріал та практичне заняття викликали великий інтерес в учасників школи, лекторів та запрошених гостей. Учасників цікавили питання використання методики викликаних потенціалів для діагностики нейро- та психофізіологічних порушень.