Анонім

Відмінності між версіями «Новини кафедри загальної та соціальної психології»

Матеріал з wiki.vnu.edu.ua
нема опису редагування
Рядок 2: Рядок 2:
[[Кафедра загальної та соціальної психології; | на сторінку кафедри >>> ]]
[[Кафедра загальної та соціальної психології; | на сторінку кафедри >>> ]]


== 3-х денний навчальний курс з «Майндфулнес-орієнтованої когнітивної терапії» відбудеться 28-30 квітня 2017 року ==
Кафедра загальної та соціальної психології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки запрошує усіх бажаючих на 3-х денний навчальний курс з '''«Майндфулнес-орієнтованої когнітивної терапії», що відбудеться 28-30 квітня 2017 року.''' Початок – 28 квітня о 9.00 за адресою: вул. Потапова, 9 (лабораторний корпус СНУ імені Лесі Українки), ауд. 216.
'''Майндфулнес-орієнтована когнітивна терапія (МОКПТ)''' - це підхід для вирішення психологічних труднощів людей, що з'єднує концепцію усвідомленості (mindfulness) з ідеями когнітивно-поведінкової психології.
Основна мета MОКПT - звільнити людей від схильності автоматично реагувати на думки, емоції, події життя. Програма довела свою ефективність при депресіях, підвищеній тривожності, синдромі хронічної втоми, безсонні, порушеннях харчової поведінки та ін. Ядром програми є освоєння навичок усвідомленості шляхом адаптованих технік медитації (mindfulness meditation).
'''Для запису чи отримання додаткової інформації:''' 095-623-40-13 – Оксана Соловей, e-mail: Oksana.solovey12@gmail.com
[[Кафедра загальної та соціальної психології; |Повернутись на сторінку кафедри загальної та соціальної психології >>>]]


== Міжнародна наукова конференція “Актуальні проблеми психолінгвістики, психології мови та мовлення” (COPAPOLS 2017). ==
== Міжнародна наукова конференція “Актуальні проблеми психолінгвістики, психології мови та мовлення” (COPAPOLS 2017). ==
Рядок 64: Рядок 53:
Кінцевий термін подачі заявок: 1 травня 2-17 року
Кінцевий термін подачі заявок: 1 травня 2-17 року


[[Кафедра загальної та соціальної психології; |На сторінку кафедри загальної та соціальної психології >>> ]]
=== [[Медіа:Інформаційний лист Науково-практичний семінар.pdf| Інформаційний лист науково-практичного семінару ]] ===
== Завершилася сертифікована програма " Провідні напрями сучасної психотерапії: теорія і практика".  ==
28-30 квітня відбулись останні заняття за сертифікованою программою " Провідні напрями сучасної психотерапії: теорія і практика". Останній блок програми: майндфулнес орієнтована когнітивно-поведінкова терапія. Щиро вітаємо усіх учасників програми із завершенням програми  і зичимо високої і усвідомленої якості життя!
Спробуємо знайти відповіді на основні питання стосовно цієї психотерапевтичної практики.
1. Що ж таке майндфулнес.
Майндфулнес-це мистецтво бути тут і тепер, а також здатність впорядкувати свої думки, не заглиблюючись у минуле і не поспішаючи у майбутнє. Саме через те, що стрижень майндфулнес-це думки, ця терапія нерозривно пов'язана з КПТ.
2. Чи важко займатися майндфулнес?
Ні, це легко, водночас не зовсім просто. Адже перевантажуючись рутинними справами, людина просто забуває, що слід зупинитися і озирнутися навколо. Отже, головне, про це не забувати.
3. Яку чесноту розвиває майндфулнес: любов, прийняття, співпереживання, доброту, умиротвореність?
Майндфулнес привідкриває двері до усіх найкращих чеснот і почуттів. Ти починаєш сприймати світ не через щілину, а через широко відчинені двері життя.
4. Що здивує найбільше, практикуючи майндфулнес?
Найбільша цінність для сучасної західної людини, це розуміння того, що цінність це просто бути, і не обов'язково для цього кимось ставати, і увесь час щось робити. Хвилини "неробства" можуть привнести у Ваше життя те, чого Ви шукали шляхом важкої виснажливої праці.
5. Чи є наукові підтвердження ефективності майндфулнес терапії?
Так, найновішими є нейроіміджінгові дослідження, які показують, які зміни відбуваються в мозку завдяки цій практиці, як префронтальні лобні ділянки змінюють нейронні зв'язки із лімбічною системою і як нейропластичність мозку слугує основою нової якості життя людини, стійкої до стресів і здатної до насолоди бути у кожну мить свого життєвого шляху.
Для поглиблення знань із сучасних психотерапевтичних практик та підготовки нової генерації психологів, які зможуть надавати якісну психологічну допомогу тим, хто її потребує, з 1 вересня 2017 на кафедрі загальної та соціальної психології імені Лесі Українки стартує нова магістерська програма " Клінічна психологія", яка грунтується на сучасних європейських і світових стандартах для підготовки цих фахівців.




=== [[Медіа:Інформаційний лист Науково-практичний семінар.pdf| Інформаційний лист науково-практичного семінару ]] ===
[[Кафедра загальної та соціальної психології; |На сторінку кафедри загальної та соціальної психології >>> ]]
trusted
302

редагування