Відмінності між версіями «Підвищення педагогічної майстерності»

Матеріал з wiki.vnu.edu.ua
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рядок 42: Рядок 42:


== * Підвищення кваліфікації для науково-педагогічних працівників ЗВО [[«Освітній десант. Перформанс освітніх майстер-класів»]] (27 вересня 2019 р., м. Тернопіль)<br /> ==  
== * Підвищення кваліфікації для науково-педагогічних працівників ЗВО [[«Освітній десант. Перформанс освітніх майстер-класів»]] (27 вересня 2019 р., м. Тернопіль)<br /> ==  
[[Файл:Десант2.jpg|left|«Освітній десант. Перформанс освітніх майстер-класів»|міні]]
[[Файл:Десант2.jpg|«Освітній десант. Перформанс освітніх майстер-класів»|міні]]
Кандидат біологічних наук, доцент [[Фіщук Оксана Сергіївна]] взяла участь у майстер-класі «Освітній десант», спрямованому на підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників ЗВО та коледжів й популяризацію сучасних підходів у викладанні та навчанні освітніх майстер-класах.
Кандидат біологічних наук, доцент [[Фіщук Оксана Сергіївна]] взяла участь у майстер-класі «Освітній десант», спрямованому на підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників ЗВО та коледжів й популяризацію сучасних підходів у викладанні та навчанні освітніх майстер-класах.



Версія за 15:56, 15 листопада 2020

Найдосвідченіший педагог ніколи не повинен спинятися на досягнутому, бо якщо нема руху вперед, то неминуче починається відставання. (В.О. Сухомлинський)

Викладачі кафедри ботаніки і методики викладання природничих наук факультету біології та лісового господарства беруть активну участь у заходах для підвищення якості освітнього процесу, підвищення власного професійного рівня.

* Вебінар "Організація освітнього процесу в Teams для закладу освіти" (Жовтень 2020 р.)

Кандидат педагогічних наук Іванців Оксана Ярославівна взяла участь у вебінарі "Організація освітнього процесу в Teams для закладу освіти".

Метою вебінара є
набути практичних та теоретичних умінь та навичок в роботі у спільному веб-просторі, організовувати та проводити віртуальні наради, створювати навчальне середовище для дистанційного навчання. Організатор: товариство з обмеженою відповідальністю "Академія інноваційного розвитку освіти".

Онлайн-тренінг "Використання хмарних сервісів Microsoft 365 для організації освітнього середовища"

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

На медико-біологічному факультеті відбувся онлайн-тренінг "Використання хмарних сервісів Microsoft 365 для організації освітнього середовища".

Зустріч відбулась дистанційно в Microsoft Teams.
З 06 березня 2020 року по 08 травня 2020 року.

Провів онлайн-тренінг декан факультету міжнародних відносин - Федонюк Сергій Валентинович.
На семінарі було розглянуто використання Microsoft 365 для забезпечення навчальних курсів усіх освітніх програм факультету.

Сертифікати "Електронне навчання й менеджмент в університеті: OFFICE 365" отримали Фіщук Оксана Сергіївна та Іванців Оксана Ярославівна

Обласна коучинг-сесія «Роль шкільного лісництва в професійній орієнтації учнівської молоді» (Лютий 2020 р.)

Обласна коучинг-сесія «Роль шкільного лісництва в професійній орієнтації учнівської молоді»

Кандидат біологічних наук, доцент кафедри ботаніки і методики викладання природничих наук Коцун Лариса Олександрівна взяла участь у роботі обласної коучинг-сесії «Роль шкільного лісництва в професійній орієнтації учнівської молоді» 26 лютого 2020 року, яка проходила на базі Шацького лісового коледжу імені В. В. Сулька.
Мета:
Оргапнізатор: Волинський обласний еколого-натуралістичний центр, Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства і Шацького лісового коледжу імені В. В. Сулька.


Cтажування: Музей природознавства Університету Осло (Листопад 2019 р.)

Зінченко Марія Олександрівна під час стажування в Музеї природознавства Університету Осло

Кандидат біологічних наук, доцент Зінченко Марія Олександрівна проходила стажування в Музеї природознавства Університету Осло з 1 по 15 листопада 2019 р.

Освітній десант. Перформанс освітніх майстер-класів

* Підвищення кваліфікації для науково-педагогічних працівників ЗВО «Освітній десант. Перформанс освітніх майстер-класів» (27 вересня 2019 р., м. Тернопіль)

«Освітній десант. Перформанс освітніх майстер-класів»

Кандидат біологічних наук, доцент Фіщук Оксана Сергіївна взяла участь у майстер-класі «Освітній десант», спрямованому на підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників ЗВО та коледжів й популяризацію сучасних підходів у викладанні та навчанні освітніх майстер-класах.

Метою майстер-класів «Освітній десант» є

  1. Підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників ЗВО та коледжів й популяризація сучасних підходів у викладанні та навчанні освітніх майстер-класах (фасилітації, тренінгу, коучингу тощо);
  2. Ознайомлення з інструментами розвитку компетентностей XXІ ст. під час начального процесу (креативності, роботи в команді, ефективної комунікації, емоційного інтелекту).

Організатори майстер-класів: Тренінговий центр Т-Update, ТНПУ імні Волдимира Гнатюка, Центр розвитку особистості «TrainingBOX», ГО «Вище».

* Тренінг для підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти (Березень 2019 р.)

Тренінг для підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти

Кандидат педагогічних наук Іванців Оксана Ярославівна взяла участь у тренінгу, який проходив в рамках проекту «Формування мережі експертів із забезпеченням якості вищої освіти» та проекту «Нова система акредитації як засіб забезпечення якості та подолання корупції у вищій освіті»

Організатор: Інститут вищої освіти НАПН України.

Тренінг для підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти