Відмінності між версіями «Теоретичні та практичні аспекти методів діагностики функціонального стану організму людини»
Рядок 42: | Рядок 42: | ||
|- | |- | ||
|3 | |3 | ||
| | |Лавренюк Наталія | ||
| | |1 | ||
|ЛД- | |ЛД-52 | ||
|- | |- | ||
|4 | |4 | ||
Рядок 60: | Рядок 60: | ||
|1 | |1 | ||
|ЛД-52 | |ЛД-52 | ||
|- | |||
|Тимощук Анна | |||
|4 | |||
|ЛД-42 | |||
|- | |||
|6 | |||
|Вовк Валентина | |||
|3 | |||
|Біо-31 | |||
|- | |||
|Трушик Лілія | |||
|3 | |||
|ЛД-33з | |||
|- | |||
|6 | |||
|Савіцька Галина | |||
|3 | |||
|ЛД-33-з | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Версія за 12:44, 28 січня 2022
Назва групи (гуртка): Теоретичні та практичні аспекти методів діагностики функціонального стану організму людини
Науковий керівник: Качинська Тетяна Валеріївна,в.о. завідувача кафедри фізіології людини і тварин, кандидат біологічних наук, доцент
Мета й завдання: метою роботи проблемної групи є залучення обдарованої молоді до наукової діяльності, ґрунтовне та різнобічне вивчення студентами теоретичних та прикладних аспектів методів діагностики та корекції функціонального стану різного віку.
Основними завданнями проблемної групи є:
- поглиблене вивчення студентами методів діагностики функціонального стану людей різного віку;
- розв’язання актуальних науково-технічних питань, ознайомлення з методиками планування й проведення проведення досліджень діагностики функціонального стану організму людини;
- організація науково-дослідної роботи студентів під час виконання кваліфікаційних робіт, які мають зазначену тематику;
- розвиток у студентів компетентностей науковця, дослідника;
- залучення студентів до участі в наукових конференціях, семінарах, конкурсах; апробація результатів науково-дослідної роботи студентів на міжнародних та всеукраїнських наукових заходах та їх публікація в наукових виданнях;
- обговорення теоретичних проблем діагностики функціонального стану організму людини;
- сприяння формуванню здібностей застосовувати теоретичні знання в практичній діяльності.
У процесі свої діяльності члени проблемної групи будуть використовувати такі форми роботи як засідання, наукові дослідження, участь у наукових конференціях, семінарах, круглих столах.
Склад групи (гуртка): Склад групи (гуртка):
№ | Прізвище, ім’я студента | Курс | Група |
1 | Бондарук Юрій | 2 | ЛД-62 |
2 | Крат Олена | 2 | ЛД-62 |
3 | Лавренюк Наталія | 1 | ЛД-52 |
4 | Ткач Марія | 1 | БЗЛ-53ОМ |
5 | Лебединська Анастасія | 1 | ЛД-52 |
6 | Устимчук Богдана | 1 | ЛД-52 |
Тимощук Анна | 4 | ЛД-42 | |
6 | Вовк Валентина | 3 | Біо-31 |
Трушик Лілія | 3 | ЛД-33з | |
6 | Савіцька Галина | 3 | ЛД-33-з |
Календарний план роботи:
№ | Напрям роботи, заходи | Виконавці | Термін виконання |
1 | Загальні збори проблемної групи | Бондарук Юрій Крат, Олена Буткевич Олександр, Ткач Марія Лебединська, Анастасія Устимчук Богдана | Жовтень 2021 |
2 | Обговорення та затвердження напрямків та термінів проведення досліджень | Ткач Марія, Лебединська Анастасія, Устимчук Богдана | Жовтень 2021 |
3 | Робота над науковою літературою за темою дослідження | Ткач Марія, Лебединська Анастасія, Устимчук Богдана | Жовтень-грудень 2021 |
4 | Підготовка курсових, випумкних робіт | Бондарук Юрій, Крат Олена, Буткевич Олександр | Листопад-грудень 2021 |
5 | Робота з базою даних, статистичних звітів, проведення власних досліджень | Бондарук Юрій, Крат Олена | Листопад-грудень 2021 |
6 | Обробка експериментальних даних | Бондарук Юрій, Крат Олена, Буткевич Олександр | Грудень 2021-лютий 2022 |
7 | Підготовка доповідей та участь в Міжнародній науково-практичних конфереціях | Ткач Марія, Лебединська Анастасія, Устимчук Богдана | Березень-квітень 2022 |
8 | Оформлення курсових, бакалаврских, магістерських робіт | Бондарук Юрій, Крат Олена, Буткевич Олександр | Квітень 2022 |
9 | Підготовка матеріалів та участь у XVІ Міжнародній науково-практичній конференції студентів і аспірантів «Молода наука Волині: пріоритети та перспективи досліджень» | Ткач Марія, Лебединська Анастасія, Устимчук Богдана | Травень 2022 |
10 | Підготовка публікацій за матеріалами досліджень | Ткач Марія, Лебединська Анастасія, Устимчук Богдана | Протягом навчального року |
Графік роботи проблемної групи – останній вівторок кожного місяця
ТЕМАТИКА НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ПРОБЛЕМНОЇ ГРУПИ ЗА 2021/22 НАВЧАЛЬНИЙ РІК
№ | Прізвище, ім’я студента | Тема наукового дослідження |
1 | Бондарук Юрій | Методи діагностики функціонального стану нервової системи людини |
2 | Крат Олена | Методи діагностики функціонального стану серцево-судинної системи людини |
3 | Буткевич Олександр | Шляхи популяризації імунопрофілактики у загальноосвітніх школах серед вчителів, батьків учнів та учнів |
4 | Ткач Марія | Методи діагностики фізичного розвитку школярів |
5 | Лебединська Анастасія | Особливості показників крові у дітей з захворюваннями системи крові |
6 | Устимчук Богдана | Методи діагностики функціонального стану дихальної системи |