Лесині дні на географічному факультеті

Матеріал з wiki.vnu.edu.ua
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Lesyni dni na geographichnomy faculteti 03.2023 1.jpg

Із нагоди дня народження Лесі Українки та Дня Університету на географічному факультеті відбулася низка заходів. Студенти побували на екскурсії в Музеї Лесі Українки, де дізналася чимало фактів із життя письменниці, ознайомилися з речами побуту, картинами та фото тих часів, поглянули на оригінали видань Лесиних творів і хоч трішки доторкнулися до її геніальності.

Lesyni dni na geographichnomy faculteti 03.2023 2.jpg

Здобувачі освіти декількох академічних груп взяли участь у вікторині «Ти себе українкою звала». Переможцями стали Катерина Кулик й Андрій Кацевич.

Lesyni dni na geographichnomy faculteti 03.2023 3.jpg

Студенти долучилися до тематичної бесіди «Спогади про Лесю», де поділились один із одним цікавими відомостями про поетесу, прочитали уривки із найулюбленіших поезій. Розмова переросла в екскурсію місцями Луцька, що пов’язані з пам’яттю про Лесю Українку.

Lesyni dni na geographichnomy faculteti 03.2023 4.jpg

«Лесин вечір» – черговий захід, що відбувся на географічному факультеті з нагоди річниці від дня народження поетеси. Студенти обговорили образ Лесі Українки в українській культурі, переглянули документальний фільм про життєві перипетії письменниці. Наприкінці зустрічі провели інтерактивну вікторину, де кожен закріпив свої знання й уявлення про біографію та творчість поетеси.

Lesyni dni na geographichnomy faculteti 03.2023 5.jpg

Окрім того, студенти-географи разом із представниками з інших факультетів долучилися до перегляду вистави «Лісова пісня» в драматичному театрі. Насамкінець представники спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа відвідали кав’ярню-кондитерію «Старе Місто» та скуштували десерт «Сніжки», який Леся Українка готувала своїй молодшій сестрі.

Lesyni dni na geographichnomy faculteti 03.2023 6.jpg

Лесині дні на географічному факультеті пройшли насичено та змістовно, дали студентам змогу глибше пізнати життя та творчість письменниці, адже Леся Українка зробила вагомий внесок у розвиток української культури, а також була активним учасником боротьби за національну свободу.