Пантік Василь Васильович

Матеріал з wiki.vnu.edu.ua
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Фото В Пантік.jpeg

Посада:

декан факультету фізичної культури, спорту та здоров’я

Науковий ступінь:

кандидат наук з фізичного виховання та спорту

Вчене звання:

доцент

Наукові профілі

https://orcid.org/0000-0001-5087-6893

Scopus Author ID: 57202015770

Google Scholar

Контакти:

E-mail: pantik.vasil@vnu.edu.ua

Відзнаки та нагороди:

 • Нагороджений Почесною грамотою Голови Волинської обласної ради (2015 р.)
 • Нагороджений Почесною грамотою голови Волинської обласної державної адміністрації (2020 р.)
 • Нагороджений Золотим нагрудним знаком Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (2020 р.).

Освіта, стажування та підвищення кваліфікації:

 • Волинський державний університет імені Лесі Українки (1991-1995 рр.)
 • Стажування – Луцький державний технічний університет (2010р.,)
 • Стажування – Природничо-гуманітарний університет у Седльцях (2017 р., республіка Польща)
 • Стажування – Рівненський державний гуманітарний університет (Кафедра теорії та практики фізичної культури і спорту, 2021-2022 рр.)

Професійна діяльність:

У 1995 році з відзнакою закінчив Волинський державний університет імені Лесі Українки. Із серпня цього ж року призначений на посаду асистента кафедри фізичного виховання Волинського державного університету імені Лесі Українки.

У 1997 році був прикріплений здобувачем наукового ступеня до цієї ж кафедри. Із 1997 по 2000 роки працював над кандидатською дисертацією на тему: "Формування мотивації до занять фізичними вправами дівчат 11-15 років, які проживають на території радіаційного забруднення". З 1998 року переведений на посаду старшого викладача кафедри фізичного виховання Волинського державного університету імені Лесі Українки. У 2000 році успішно захистив дисертаційну роботу у спеціалізованій вченій раді К 32.051.02 Волинського державного університету імені Лесі Українки за спеціальністю: 24.00.02 – фізична культура, фізичне виховання різних груп населення й отримав науковий ступінь кандидата наук із фізичного виховання та спорту. У 2001 році переведений на посаду доцента кафедри здоров’я і фізичної культури, а в 2011 році присвоєно вчене звання доцента цієї ж кафедри. Із червня 2014 по 2019 рр.. був головою фахової комісії із фізичної підготовки відділу профпідготовки працівників МВС у Волинській області. У 2014 році призначений на посаду заступника декана інституту фізичної культури, спорту та здоров’я з виховної роботи. З 2016 по 2018 роки був докторантом у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки. Тема наукового дослідження: "Теоретико - методичні основи управління руховою активністю студентів засобами фітнесу силового спрямування".

Етапи роботи в Університеті:

 • 1995-2000 рр. – асистент кафедри фізичного виховання Волинського державного університету імені Лесі Українки
 • 1998 р. – старший викладач кафедри фізичного виховання Волинського державного університету імені Лесі Українки
 • 2001 р. – переведений на посаду доцента кафедри здоров’я і фізичної культури
 • 2011 р. – доцент кафедри здоров’я і фізичної культури Волинського державного університету імені Лесі Українки
 • 2014 р. – заступник декана інституту фізичної культури, спорту та здоров’я Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки
 • 2019 – призначений на посаду декана факультету фізичної культури, спорту та здоров’я до обрання за конкурсом Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки
 • 2020 р. – обраний за конкурсом та призначений на посаду декана факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Волинського національного університету імені Лесі Українки

Викладає навчальні дисципліни:

 • «Тренажери у спортивній діяльності»
 • «Тренажери у спорті та фізичній культурі»
 • «Тренажери у фізичному вихованні і спорті»
 • «Фітнес для неповноправних»

Наукова та промоційна діяльність:

Автор близько 100 наукових публікацій, з них є співавтором 2 монографій, низки навчально-методичних розробок та навчальних посібників, статей у вітчизняних фахових, міжнародних, закордонних виданнях, у тому числі публікації у виданнях, включених до науково метричних баз SCOPUS, Index Copernicus тощо.

Коло наукових інтересів:

Коло наукових інтересів охоплює проблеми фізичного виховання різних груп населення, зокрема студентської молоді закладів вищої освіти, діагностики якості життя, рівня рухової активності та фізичного стану, психологічних особливостей поведінки й мотивації студентської молоді до занять фізичними вправами і спортом, пошук інноваційних методик у навчальній діяльності студентів.

Наукові праці Пантіка В.В.