Політична реклама

Матеріал з wiki.vnu.edu.ua
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Дисципліна Вибіркова дисципліна № 2

«Політична реклама»

Рівень ВО Бакалавр
Назва спеціальності/освітньо-професійної програми 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», ОПП «Міжнародна інформація та суспільні комунікації»
Форма навчання Денна
Курс, семестр, протяжність 2 курс, 3 семестр
Семестровий контроль Залік
Обсяг годин (усього: з них лекції/практичні) усього 180 год.: лекції – 20 год., практичні – 34 год.
Мова викладання українська
Кафедра, яка забезпечує викладання Міжнародних комунікацій та політичного аналізу
Автор дисципліни д. політ. н., проф. Карпчук Наталія Петрівна
Короткий опис
Вимоги до початку вивчення Бажання вчитися й критичне мислення (бажано було б пройти курс «Зв’язки з громадськістю», але це не обов’язково)
Що буде вивчатися З історії політичної реклами. Відмінність політичної реклами від PR. Типи політичної реклами. Інструменти політичної реклами. Політична реклама у створенні іміджу політика. Тип іміджів. Складові політичного іміджу. Іміджологеми й наративи; політичні міфи. Рекламні кампанії. Case study. Регулювання політичної реклами закордоном.
Чому це цікаво/треба вивчати Політична реклама – невід’ємна частина українського суспільства. На відміну від країн Західної Європи та США, вона криклива, нав’язлива й лине звідусіль. Ми сприймаємо відомих осіб, політичних лідерів завдяки політичний рекламі, тобто загалом через зовнішні ознаки спеціально створеного іміджу (особливо у ситуації невизначеності чи браку інформації, часу). Для освіченої людини важливим є навички критичного аналізу демонстрованого іміджу, щоб не бути введеним в оману, прийняти виважені, правильні рішення. З іншого боку, професія політичного рекламіста залишається затребуваною як у сфері політики, міжнародних відносин, так і бізнесу, культури тощо. Курс має на меті розширити світогляд і вироби практичні навички.
Чому можна навчитися (результати навчання)
  • знання особливостей політичної реклами, технологій побудови іміджу особи;
  • специфіки цільової аудиторії, якій реклама адресована;
  • організації рекламних кампаній.
Як можна користуватися набутими знаннями й уміннями (компетентності)
  • здатність аналізувати міжнародні відносини й суспільні комунікації в різних контекстах, зокрема у контексті політичної реклами;
  • здатність аналізувати іміджеві характеристики актора міжнародних відносин;
  • здатність розв’язувати складні спеціалізовані задачі й практичні проблеми у сфері міжнародних відносин, зовнішньої політики, суспільних комунікацій;
  • здатність до здійснення комунікації й аналітичної діяльності.
Інформаційне забезпечення Навчальні матеріали, наукові статті, відео-, фото- й друковані матеріали для аналізу; case study.