СВЯТКУВАННЯ 95-РІЧЧЯ ЮННАТІВСЬКОГО РУХУ В УКРАЇНІ

Матеріал з wiki.vnu.edu.ua
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Святкування 95-річчя юннатівського руху в Україні.jpg
Святкування 95-річчя юннатівського руху в Україні 1.jpg
Святкування 95-річчя юннатівського руху в Україні 2.jpg

З нагоди святкування 95-річчя юннатівського руху в Україні 26.11.2020 року відбулась урочиста Академія Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Волинської обласної ради.
Модератором академії - директор Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Валентина Остапчук, заслужений працівник освіти України, лауреат премії Верховної Ради.
Академія відбувалась як онлайн звіт, що транслювався для всіх обласних та Національного еколого-натуралістичного центру України.
У залі були присутні: ветерани юннатівського руху, батьки, соціальні партнери, представники громадськості і державних органів управління, депутати, науковці, активісти – юні натуралісти.

З теплими словами виступили: Олександр Пирожик, депутат обласної ради; Людмила Плахотна, начальник управління освіти та науки; Світлана Мишковець; Людмила Кацевич - перший директор Центру; Михайло Попович, директори шкіл, Касянчук Ірина, помічник головного лісничого ДП "Лісовий селекційно-насіневий центр", Коцун Борис і Коцун Лариса – представники наукової громади Волинського національного університету імені Лесі Українки, що є партнером у науково-дослідній роботі.

У своєму виступі науковці привітали колектив Волинського обласного еколого-натуралістичного центру та учасників онлайн-зустрічі з інших областей України з їх ювілеєм та відзначили, що їх співпраця носить систематичний характер і ґрунтується на основі укладеного між Волинським обласним еколого-натуралістичним центром та Волинським національним університетом імені Лесі Українки договором. Науковці мають можливість здійснювати науково-дослідну та педагогічну роботу на базі Центру як із його вихованцями, так із студентами факультетів університету в ході здобуття ними вищої освіти за спеціальностями дошкільна освіта, початкове навчання та середня освіта біологія. Випускники факультету біології та лісового господарства успішно працюють у даному центрі та його відділеннях.
Враховуючи надбаний досвід та потреби педагогічного ринку праці в освітньо-професійну програму спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) включено курс «Методика позашкільної роботи з біології та природознавства», що дозволить майбутнім випускникам ще краще адаптуватись до роботи в закладах позашкільної освіти області.