Управління проектами розвитку регіонів і територіальних громад

Матеріал з wiki.vnu.edu.ua
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Дисципліна Вибіркова дисципліна № 1.2

«Управління проєктами розвитку регіонів та територіальних громад»

Рівень ВО Магістр
Назва спеціальності/освітньо-професійної програми Міжнародні економічні відносини
Форма навчання Денна
Курс, семестр, протяжність 1 курс, 2 семестр, односеместровий
Семестровий контроль Залік
Обсяг годин (усього: з них лекції/практичні) 240 години (52 лекційні / 44 практичні), 8 кредитів.
Мова викладання українська або англійська
Кафедра, яка забезпечує викладання Міжнародних економічних відносин та управління проєктами
Автор дисципліни Павліха Наталія Володимирівна
Короткий опис
Вимоги до початку вивчення Методологія управління проєктами.
Що буде вивчатися Теоретико-організаційні засади управління проектами. Алгоритм і модель управління проєктами розвитку регіонів та територіальних громад. Обґрунтування доцільності проекту. Структуризація проекту. Фандрайзинг як джерело фінансування стартапів. Моделі фінансування проєктів розвитку регіонів та територіальних громад.
Чому це цікаво/треба вивчати Дисципліна, яка об’єднує як спеціальні, так і професійні знання, що отримують у результаті вивчення загальних закономірностей та особливостей реалізації проектів. Дисципліна орієнтує та надає студентам необхідні теоретичні знання та практичні навички з методології підготовки, реалізації, способів і засобів залучення ресурсів, а також з управління проектами як ефективного інструментарію істотного підвищення результативності управлінських рішень.
Чому можна навчитися (результати навчання) Здійснювати обґрунтування проектів розвитку регіонів та територіальних громад; приймати управлінські рішення при здійсненні управління інвестиційною діяльністю та проектами, здійснювати управління реальними і фінансовими інвестиціями, здатність до пошуку та залучення різних джерел та інструментів фінансування проектів.
Як можна користуватися набутими знаннями й уміннями (компетентності) Виконувати завдання та вирішувати проблемні питання у сфері управління інвестиційною діяльністю та проектами планування та реалізації проекту на основі розуміння обрання джерел фінансування реалізації проекту, обґрунтування напрямів вкладання власних коштів організацій і забезпечення максимальної прибутковості проектів.
Інформаційне забезпечення
  1. Батенко, Людмила Павлівна та ін. Управління проектами: Навч. посібник / Л.П. Батенко; Олександр Анатолійович Загородніх; Вікторія Валеріївна Ліщинська. – К.: КНЕУ, 2004. – 232 с.
  2. Тарасюк, Галина Миколаївна. Управління проектами: Навч. посібник для студ. ВНЗ. – К.: Каравела, 2004. – 344с. Гонтарева, Ірина Вячеславівна. Управління проектами: підручник / І.В. Гонтарева. – Харків: ХНЕУ, 2011 – 444 с.
  3. Ричард Ньютон. Управление проектами от А до Я – М. 2007 180 с.
  4. Герт Дитлхем Управление проектами в 2 томах – пер. с нем. СПб 2004 – 400 с.
  5. Руководство к своду знаний по управлению проектами (Руководство PMBOK).
Web-посилання на (опис дисципліни) силабус навчальної дисципліни на вебсайті факультету (інституту):

https://vnu.edu.ua/uk/faculties-and-institutes/fakultet-mizhnarodnikh-vidnosin