Вивчення типових представників місцевої альго-, міко- та ліхенофлори, архегоніат і покритонасінних с. Світязь на базі практик «Гарт»

Матеріал з wiki.vnu.edu.ua
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ghfrrnbrf w.jpg
Ghfrrnbrf w1.jpg
Ghfrrnbrf w2.jpg

22-29 травня 2021 року студенти І курсу денної форми навчання спеціальностей 091 "Біологія", 014.15 "Середня освіта (Біологія та здоров'я людини)" і 014.15 "Середня освіта (Природничі науки) Біо-11, БЗЛ-12О та студенти ІІ курсі денної форми навчання спеціальностей 091 "Біологія", 014.15 "Середня освіта (Біологія та здоров'я людини)" і 014.15 "Середня освіта (Природничі науки) Біо-21, БЗЛ-22О, ПН-25О факультету біології та лісового господарства проходили навчальну комплексну (зоолого-ботанічну) практику.
Керівники практики: доц. Кузьмішина Ірина Іванівна, доц. Коцун Лариса Олександрівна, доц. Голуб Валентина Олександрівна.

Практика проходила в с. Світязь Волинської області на базі практик «Гарт» Волинського національного університету імені Лесі Українки.

День 1.

Перший день навчальної комплексної практики у студентів факультету біології та лісового господарства на базі Гарт ВНУ імені Лесі Українки

Ltym 5.jpg
Ltym 2.jpg
Ltym 3.jpg
Ltym 1.jpg
Ltym 4.jpg
Ltym 6.jpg
Ltym 7.jpg
Ltym 9.jpg
Ltym 8.jpg



День 4

Четвертий день навчальної комплексної практики у студентів факультету біології та лісового господарства на базі ВНУ імені Лесі Українки.
Ознайомилися із діяльністю Шацького лісового коледжу, побували у музеї зоології, лабораторії таксидермії, лісовій лабораторії, дендропарку.
Висловлюємо вдячність адміністрації коледжу, голові циклової комісії лісівничих дисциплін, доценту Сахарук Галині Антонівні, таксидермісту Люшуку Ярославу Борисовичу.

Ltym ghfr .jpg
Ltym ghfr 1.jpg
Ltym ghfr 2.jpg
Ltym ghfr3 .jpg
Ltym ghfr4 .jpg
Ltym ghfr5 .jpg

День 6

Ijcnbq.jpg
Ijcnbq1.jpg

Шостий, останній день навчальної комплексної практики у студентів факультету біології та лісового господарства на базі Гарт ВНУ імені Лесі Українки. Ранковий збір студентів на 8-ми кілометровий маршрут, завершення збору ботанічних та зоологічних колекцій, смачний обід, прощання із озером Світязь, щасливе повернення додому.

Студенти мали можливість закріпити теоретичні знання з морфології та систематики рослин; опанувати елементарні навички дослідницької роботи в природі, методи польового та камерального дослідження; ознайомтись з різноманітністю рослин у районі практики, дослідити біологю окремих видів, особливості рідкісних, зникаючих та ендемічних видів, їхніх пристосувань до середовища існування, закономірностей поширення.
У вільний час на студентів чекали прогулянки мальовничим озером “Світязь”, спортивні змагання, конкурси та дискотеки.

Набуті знання майбутні вчителі біології зможуть реалізувати працюючи в школі.
Практичні знання, які отримують студенти під час проходження навчально-польової практики нададуть можливість сформувати уміння експериментально-практичної роботи в школі, поглибити професійні вміння організації та здійснення позакласної та позашкільної натуралістичної роботи, екологічного та природоохоронного виховання учнів.

Дякуємо адміністрації ВНУ імені Лесі Українки та дирекції бази Гарт за злагоджену роботу щодо поселення студентів у прекрасні спальні корпуси, у яких проживання викладачів і студентів безкоштовне, за гарне харчування, дозвілля.

Ghfrrnbrf w3.jpg
Ghfrrnbrf w4.jpg
Ghfrrnbrf w5.jpg