Лабораторія міжкультурної комунікації

Матеріал з wiki.vnu.edu.ua
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Лабораторія міжкультурної комунікації

Короткий опис:

Робота лабораторії міжкультурної комунікації опирається на вже існуючий досвід міжнародної співпраці колективу кафедри соціальних комунікацій і факультету філології та журналістики, сприяє не тільки її поглибленню, але започатковує нові напрямки досліджень і появу нових навчальних медіапроєктів здобувачів спеціальності «Журналістика». Пошук нових форм навчальної та наукової діяльності реалізує завдання щодо актуальніих проблем ролі медіа у міжнаціональних взаєминах сучасного світу, показує на практиці вплив медіа на розвиток міжкультурного діалогу та можливості медіасфери у формуванні комунікаційних компетентностей суб’єктів міжкультурного діалогу.

Організація наукових семінарів та конференцій сприяє зростанню можливостей для міжнародної наукової співпраці, для видання колективних збірників наукових праць з актуальних проблем міжкультурної комунікації та монографій і посібників, обговорення результатів.

Контакти:

Імейл:

vnu_vsr@ukr.net

Адреса:

43025, м. Луцьк, вул. Винниченка 30-а, каб. 203 (навчально-бібліотечний корпус Н)

Телефон:

+3805098080292

Керівник:

Кравченко Світлана Іванівна

доктор наук із соціальних комунікацій, професор кафедри соціальних комунікацій.

Результати діяльності:

  • Проведення зустрічі з польським журналістом М. Лаховскі.
  • Підготовка, модерація та переклад виступу польського журналіста С.Сіраковські на West Media Forum.
  • Розмова про Ю. Лободовського.
  • Підготовка та проведення міжнародної інтердисциплінарної науково-практичної конференції «Діалоги культур і народів: медіа, література, суспільство» спільно з Університетом Адама Міцкевича в Познані.
  • Підготовка та проведення на умовах співорганізаторів міжнародної наукової конференції «KSI@ŻKA W MEDIACH – MEDIA W KSI@ŻCE «Ksi@żka jest kobietą. Rynek książki (dla) kobiet. Przeszłość – stan obecny - perspektywy» спільно з UMCS (Люблін, Польща).
  • Підготовка та проведення на умовах співорганізаторів Міжнародного конгресу імені Тараса Шевченка» разом з Інститутом IKSAD (Анкара, Туреччина).