Медичний факультет

Матеріал з wiki.vnu.edu.ua
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Контактна інформація:

 • 43025 м. Луцьк, вул. Винниченка, 28 (навчальний корпус G).
 • E-mail: medicine@vnu.edu.ua
 • Довідка:+380332249272; +38(050)9070904.
Штат інтитуту1.jpg
Штат інституту 2.jpg
Штат інститут3.jpg

Про нас

Історична довідка

Навчально-науковий медичний інститут був створений рішенням вченої ради Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки 29 серпня 2020 року на базі медико-біологічного факультету та кафедри фізичної терапії та ерготерапії факультету фізичної культури, спорту та здоров’я. Навчально-науковий медичний інститут Волинського національного університету імені Лесі Українки провадить освітню діяльність із підготовки фахівців за освітнім ступенем «Магістр» за спеціальностями 222 «Медицина», 227 «Фізична терапія, ерготерапія».

Деканат

Клінічні бази

Професорсько-викладацький склад

Професори:

Доценти:

Старші викладачі:

Асистенти:

Контингент студентів

Для вступників

Кафедри

Кафедра анатомії людини

Кафедра гістології та медичної біології

Кафедра клінічної медицини

Кафедра фізичної терапії та ерготерапії

Спеціальності

222 "Медицина"

227 "Фізична терапія та ерготерапія"

Безперервний професійний розвиток лікарів

Волинський національний університет імені Лесі Українки пропонує безперервній професійний розвиток лікарів на циклах тематичного удосконалення, симуляційних тренінгах та тренінгах з оволодіння практичними навичками, тематичних навчаннях (фахові школи, семінари, майстер-класи тощо).

Форма навчання: очна/змішана. Термін навчання: 2 тижні (60 аудиторних годин/50 балів БПР); 1 тиждень (30 аудиторних годин/25 балів БПР); 2 дні (12 аудиторних годин/15 балів БПР); 1 день (6 аудиторних годин/10 балів БПР).

Освітній процес організовується на базі навчально-наукового медичного інституту, його кафедр та клінічних баз.

Початок навчання – згідно з календарним планом та за фактом формування груп слухачів.

Програми циклів тематичного удосконалення, симуляційних тренінгіів та тренінгів з оволодіння практичними навичками, тематичних навчаннях (фахові школи, семінари, майстер-класи тощо) узгоджено згідно з наказом МОЗ України від 22.02. 2019 № 446 «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів» та ліцензії на післядипломну освіту лікарів, що зазначено у відомостях щодо права здійснення освітньої діяльності у сфері післядипломної освіти Волинським національним університетом імені Лесі Українки, наказ МОН України від 9 липня 2020 № 184-л.

Телефон для довідок - +380507450897 Якобсон Олена

Наукова діяльність

Міжнародна діяльність

Медичний факультет Волинського національного університету імені Лесі Українки зареєстровано у Всесвітній базі медичних шкіл (World Directory of Medical Schools). Всесвітня база (World Directory of Medical Schools) – це спільне підприємство Всесвітньої федерації медичної освіти (World Federation for Medical Education) та Фонду сприяння розвитку медичної освіти і досліджень (Foundation for Advancement of International Medical Education and Research). Її основна місія – перерахувати усі медичні школи світу, маючи про них точну, сучасну та вичерпну інформацію. Цілі бази – допомогти майбутнім студентам і медичним органам ухвалювати обґрунтовані рішення щодо медичних шкіл і їхніх випускників, а також інформувати дослідників і представників громадськості про особливості поточних і минулих програм медичної освіти в усьому світі.

 • ПРОГРАМА «ГОСТЬОВИЙ ПРОФЕСОР». У межах реалізації університетської програми «Гостьовий професор» студенти та викладачі медичного факультету мали чудову нагоду слухати цикл лекцій професора з Університету Манітоби (Канада) Гордона Гісбрехта. Його лекції були присвячені фізіології екстремальних станів та поведінки людини в екстремальних умовах.

Студентське самоврядування та дозвілля

Кожен з нас ставив перед собою питання : що таке студентська рада і для чого вона потрібна? Студентська рада - це об’єднання. Перш за все, це об’єднання студентів студентів котрі можуть організовувати, слухати, керувати.

 • Приймає акти, що регламентують їх організацію та діяльність.
 • Проводить організаційні, наукові, культурно-масові, спортивні, оздоровчі та інші заходи.
 • Захищає права студентів.
 • Служить «мостом» між адміністрацією та студентством.
 • Приймає пропозиції та зауваження від студентів з приводу роботи студентського самоврядування і навчально-виховного процесу.
 • Залучає студентів до волонтерської діяльності.
 • Сприяє діяльності студентських гуртків,товариств, клубів за інтересами.

Якщо ти активний, цілеспрямований, креативний і в тебе є багато ідей та енергії, тоді приєднуйся до нас - Студентської Ради медичного факультету. Ми завжди раді новим людям.

Голова студентського самоврядування: Андрієвський Андрій Богданович - студент 3-го курсу ФТмс-36групи, спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія» Контакти:

 • Телефон : 0683378321
 • Е-mail : mryfugh@ukr.net, andriievskyi.andrii2019@vnu.edu

Корисні посилання

Розклади навчальних занять, розклади сесій

Екзаменаційна атестація