trusted
743
редагування
Рядок 138: | Рядок 138: | ||
| [[Ясковець Марина Миколаївна]] - практикуючий психолог | | [[Ясковець Марина Миколаївна]] - практикуючий психолог | ||
| Maryna Yaskovets — practicing psychologist | | Maryna Yaskovets — practicing psychologist | ||
|- | |||
| [[Ларіонова Діана]] - практикуючий психолог | |||
| Diana Larionova — practicing psychologist | |||
|- | |- |